"Taissa Has Special Powers" - Interview

7. listopadu 2013 v 18:32 | Jamie |  News

Taissa poskytla jeden rozhovor pro Rolling Stone! Sama jsem ho překládala tak kopírujte jen s mým zdrojem!!

Taissa nikdy neplánovala následovat její herecký talent jako její starší sestra Vera Farmiga.Prostě se to stalo.Taissa v devatenácti letech získala roli Connie Britton,Dylan McDermott a její nejznámější postava Violet Harmon.Po pauze z první sezony se vrátila zpět jako Zoe Benson - čarodějnice s jedinečným výkonem! Rolling Stone se posadili s herečkou a spolu si popovídali.

Co je na Mad Mem Creator Matthew Weiner oblíbená show?Connie Brittonová nedávno řekla,že říkal lidem horrový příběh o návratu možná v této sezoně.Co by to pro vás znamenalo?
Naprosto to miluju!Wow! Nikdy jsem o tom nepřemýšlela.Měla jsem takový dobrý čas s ní na jedné sezony.Myslím,že je to neuvěřitelné.Wow.

V čem jsi jsou Violet a Zoe odlišné? Jak jsou na tom podobně?
Obě jsou introvertní.Violet má sarkasmus a je hodně hloupá.Zoe si v tom smyslu tak jistá není.Je to milá dívka ze svazku.Má dobré srdce a úmysly,ale to není opravdu AlphaDog.Pořád se snaží získat její důvěru,ale i nejslabší se naučí létat.Doufejme,že se začne učit brzy. (smích)

Za jakou postavu je větší legrace hrát?
To je jako ,když se zeptám mámy jestli jsem její oblíbená dcera.Vždycky říká,že nemá oblíbence.ale já mám speciální místo v srdci pro Violet.Byla to moje opravdová práce po práci s moji sestrou.Zoe je něco jiného.Ona začíná být trochu drsnák.

Jaká byla tvá první myšlenka,když si měla hrát Zoe?
Ryan naznačil v rozhovoru,že má v plánu se vrátit a já jsem byla tak nadšená ze scénaře.

Možná to nebudete chtít říct Ryanu Murphymu...
Já vím! Kdo ví,co by měl vytáhnout z klobouku.

Myslíte si ,že je Zoe naivní nebo více nevinný? Musela vědět, že přináší FrankenKyle zpátky do domu své matky nehodlala skončit dobře .
Ona ví, že udělala chybu a že se to snaží opravit. Je tu jen tolik děje v životě právě teď. Nejspíš ne brát čas na přemýšlení , jako by měla , ale teenageři nemají vždy nejlepší rozhodnutí . Možná, že je to trochu naivní v tomto smyslu . Ona prostě musí přijít na některé věci , a zastavit a přemýšlet minutu.

Myslíte si, že ví, co jeho matka mu udělala ?
Myslí si, že je vytvořený monstrum . Nemá ani tušení, co se děje s Kylem a v jeho životě. Jenom potkala kluka na pár hodin a měli pár rozhovorů s ním . Nemá žádnou představu o druhou stranu příběhu. Jen se zbláznil , že je to hrozné stvoření na volné noze teď.

Některé nasvědčuje tomu, Zoe jakodalší nejvyšší . Veškeré rady , můžete dát nám o to, co přijde po ní ve zbytku sezony ?
Každá epizoda ukazuje na někoho jiného , takže opravdu nevím. Na začátku této sezóny , řekla Fiona Zoe byl nejslabší článek , ale musíš někde začít ! Doufejme, že její konec je trochu silnější.

Jak jste se dostali k práci s Emmou Roberts, Kathy Bates, a Gabourey Sidibe v této sezoně. Kdo je váš nový on -set BFF ?
Gabby pro jistotu. Je to moje Homegirl ! [ Směje se] Měli jsme spoustu legrace. Milujeme naši scénu s Emmou stejně - se vždycky těším. Vím, že Gabby je trochu starší než my , ale když jsme se na place , musíme jen takový dobrý čas .

Když American Horror Story začali čekala jsi,že se staneš velkou hvězdou ?
Neměla jsem žádné očekávání. Poprvé jsem se vykazují ve veřejnosti byl den po první epizoda vysílala . Byla jsem na Whole Foods a ten chlap přijde ke mně a říká: " Hele, jsi úžasná minulou noc.Hele miulou noc jsi bela skvělá. Skvělá práce ! Láska show! " Pak odešel . Byla jsem ráda. " Co je? Věděli , že se to právě stalo? " Je to divné a šílené , ale já jsem našla vášeň a něco, co mám ráda .

Takže jste nebyli připraveni na všechno, co ?
Musím to vidět přes moji starší sestru Vera . Ona se postará o vše s takovou grácií , a tak se jen snažím následovat její příklad . Ale nidky jste to neočekávali . Je to bláznivý svět , sláva . Nechci ani myslet na sebe jako hvězda . Jen jsem chtěla jít do práce.

Jste opravdu aktivní na Twitteru a Instagram . Věděli , že při přechodu na život v očích veřejnosti jednodušší?
To může být velmi zdrcující , ale líbí se mi , že fanoušci mají bližší vztah k vám . Mohou klást otázky , a pokud budete mít čas , můžete posílat odpovědi. Ale já jsem také ráda , že jsem jako herečka , můžete hrát různé role a různé znaky. Někdy je hezké , a někdy i tajemné .

Jak je vám dnes jinak , než když jste hráli Violet v první sezóně ?
Já jsem hodně dospěla . I jen normální teenager věci . Máš přes mnoho v této fázi svého života. Otočíte osmnáct . Jsi právní dospělý . Jste absolvent vysoké školy a vy budete muset začít dělat rozhodnutí. Mám pocit, že jsem rozhodně přichází z mého pláště trochu více, což jsem šťastný . Jen jsem vyrůstala.

Kromě toho, že " úžasné ", jaké to je pracovat s velkou sestrou?
Já jsem byla nejvíce nervózní, když jsem zastřelil svou první velkou scénu s ní At Middleton. Je to super uklidňující a víte, že je tam pro vás, ale kromě toho chtějí dělat dobrou práci zapůsobit na ředitele a všichni ostatní , chtěla jsem to dokázat. Chtěl jsem být jako : "Hele, já jsem s vámi na stejné obrazovce . Zabiju ho a budeme konat dobro . "

Co je to oblíbená americká Krvavý román paměť tak daleko?
Ten, který se objeví v mé mysli je scéna , která přichází v dnešní epizodě . Víš, jak všechny tyto zombie dělají jejich cestu k domu ? No, tam je scéna, kdy Zoe ji najde důvěru v cestě. Ona vezme kontrolu nad situací .

Můžete pocit, že jste dělali něco speciálního .
A to je něco, co jsem pracovala opravdu tvrdě .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ketty Ketty | Web | 7. listopadu 2013 v 20:15 | Reagovat

Ahojky affs :-) Zaskakuji na blogu iansomerhalder.blog.cz za The Lizz. To znamená že Hiatus se ruší a blog jede dál :-) Tak budu ráda když se přijdeš podívat :-)
Dokonalý rozhovor

2 Domi Domi | E-mail | Web | 8. listopadu 2013 v 11:26 | Reagovat

trošku dlhý, ale super :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama